TOTAL

 
 

    Tarihine Ait Detaylı Rating Bilgileri

    İLK 100 PROGRAM /HEDEF KITLE : TOTAL ( Tarih :23.10.2014 )
    Sıra Program Adı Kanal Rating (%) Share (%)
    1PARTIZAN-BESIKTAS UEFA AVRUPA LIGI KARSILASMASISTAR TV8,29107341124,276493101
    2GULDUR GULDUR SHOWSHOW TV5,55917673614,147780248
    3KOCAMIN AILESIFOX TV5,0155700412,81403455
    4GULDUR GULDUR SHOW OZETSHOW TV4,19837078811,235308598
    5BENI AFFETSTAR TV4,14706821118,733617035
    6STAR ANA HABERSTAR TV4,11675542814,463051418
    7ARAMIZDA KALSINSTAR TV4,10193326610,497395225
    8KURTLAR VADISI PUSU (TKR)KANAL D3,91499543310,229360898
    9FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABERFOX TV3,66170677710,968173546
    10ECE UNER ILE SHOW HABERSHOW TV3,5693379110,926371744
    11KANAL D HABERKANAL D3,43984321410,411027069
    12IKI DUNYA ARASINDASAMANYOLU TV3,4057215319,074790023
    13BU TARZ BENIMSHOW TV3,24077364815,512537855
    14MUGE ANLI ILE TATLI SERTATV3,16320872821,396024846
    15DENIZ YILDIZISTAR TV3,0305231479,024305898
    16ATV ANA HABERATV2,9230129629,000501434
    17UNUTMA BENIFOX TV2,88614581719,941823397
    18UC ARKADASATV2,5662656056,398775805
    19ESRA EROL'LAFOX TV2,3389565910,785811862
    20YETENEK SIZSINIZ TURKIYE (TKR)TV82,261392675,868025992
    21EMANET (TKR)FOX TV2,1733042548,196494942
    22ALIN YAZIMKANAL D2,137169915,032609072
    23ELIFKANAL 71,9694027176,004940196
    24IKI DUNYA ARASINDA (OZET)SAMANYOLU TV1,7546005025,055259558
    25PROF.DR.NIHAT HATIPOGLU ILE DOSTA DOGRUATV1,7015534665,856640435
    26BENI AFFET (OZET)STAR TV1,7005452089,842647851
    27KOCA KAFALAR BABA HABER BULTENIKANAL D1,6636554645,537670939
    28HAVA DURUMUATV1,6221001654,573303659
    29ORTA DIREK SABAN (T.S)KANAL 71,579866444,064806608
    30ASKIN BEDELISTAR TV1,57242850611,709381362
    31UNUTMA BENI (OZET)FOX TV1,56674243411,772721086
    32BENIM KUAFORUMSTAR TV1,55808078111,388289233
    33UC ARKADAS (OZET)ATV1,5094659914,069362786
    34KIZILELMATRT 11,4264518163,567025158
    35KANAL 7 ANA HABER BULTENIKANAL 71,4175392895,736798289
    36ZENGIN KIZ FAKIR OGLAN (TKR)TRT 11,3895674266,313757114
    37BU TARZ BENIM OZETSHOW TV1,3500487389,31505239
    38BENI AFFET (TKR)STAR TV1,33913207611,930399121
    39KUCUK KIYAMETSAMANYOLU TV1,2936320633,190123108
    40BUYUK RISKSHOW TV1,2675206374,62622455
    41BU TARZ BENIM (TKR)SHOW TV1,23747120610,442704251
    42SAMANYOLU ANA HABERSAMANYOLU TV1,2255376484,165870633
    43EVRIM AKIN ILE EV KUSU (TKR)SHOW TV1,2236737528,309982424
    44ANA HABERTRT 11,2208713393,777671119
    45EFSANE AVCISI (Y.S)KANALTÜRK1,1944957783,133775075
    46112 ACILKANAL D1,1825358015,691827864
    47ELIF (OZET)KANAL 71,1702300363,960081608
    48ZAHIDE ILE YETIS HAYATAATV1,1688032465,868082563
    49EVIM SAHANEKANAL D1,065158877,346524849
    50SPORTRT 11,0606825613,018758343
    51PIRDINOTRT COCUK1,0531570223,497906306
    52HELLBOY (Y.S)KANALTÜRK1,0515417312,939614292
    53LEZZET HARITASI (TKR)SHOW TV1,0512181087,593416504
    54HAVA DURUMUTRT 11,0457107782,955659767
    55HER SEY DAHILSHOW TV1,0399296726,953011998
    56KIZLAR VE ANNELERIATV1,0353655767,842356366
    57CANIM KARDESIMTRT COCUK1,0193947156,701696167
    58ALIN YAZIM (OZET)KANAL D1,0106042988,224476281
    59HAYAT YOLUNDA (TKR)KANAL D0,9878162336,625529817
    60GOL KRALI (T.S)KANAL 70,9836354512,610874625
    61YOL DURUMUSAMANYOLU TV0,9789832232,927340289
    62BERNARDTRT COCUK0,9673302792,859620365
    63REAKSIYON (TKR-GECE)STAR TV0,9516132037,801971653
    64URFALIYAM EZELDEN (TKR)KANAL D0,9482738244,324095602
    65HER SEY COK GUZEL OLACAK (T.S)TRT 10,9392765593,751125614
    66HAVA DURUMUSAMANYOLU TV0,9239217842,765668901
    67SPORDA BUGUNSAMANYOLU TV0,9056233472,723311644
    68KELOGLAN ODAMA SAKLANDITRT COCUK0,9000091642,398666942
    69MAYSA VE BULUTTRT COCUK0,8894020915,970355168
    70KELOGLAN ODAMA SAKLANDITRT COCUK0,8858579046,822023887
    71MELEKSTAR TV0,8759396755,869080637
    72EKONOMISAMANYOLU TV0,8727933042,615233652
    73ARI MAYATRT COCUK0,8434542566,266892305
    74KIZILELMA (OZET)TRT 10,8393403552,211924287
    75ASKIN BEDELI (OZET)STAR TV0,8378541195,686083683
    76TILKITRT COCUK0,8331476085,416073726
    77PIRDINOTRT COCUK0,8311812375,969624206
    78AKADEMI (TKR)TV80,8303079563,041838767
    79ISMAIL KUCUKKAYA ILE CALAR SAATFOX TV0,82426113310,7443687
    80KUCUK GELIN (TKR)SAMANYOLU TV0,8148209432,749497692
    81GULDUR GULDUR (TKR)FOX TV0,8129568225,882784788
    82SIZINKILER CATLAK YUMURTALARTRT COCUK0,8104341215,798067834
    83KOSTEBEKGILLERTRT COCUK0,8050491585,505758801
    84ALEMIN KIRALI (TKR)ATV0,7852692765,526281599
    85CANIM KARDESIMTRT COCUK0,7771529454,535334496
    86CIZGI FILM MAKINESITRT COCUK0,766368972,348082512
    87ARI MAYATRT COCUK0,7659829515,305417391
    88EN GUZEL BOLUMSTAR TV0,750104595,116779925
    89SINIFTA SENLIK (T.S)SHOW TV0,7436144595,529305435
    90SIZINKILER CATLAK YUMURTALARTRT COCUK0,7365836045,020778696
    91IFTIRACININ IBRETLIK SONU (TV FILMI)SAMANYOLU TV0,7307556083,0521389
    92VIKINGLERTRT COCUK0,6990459394,711629859
    93NANE ILE LIMONTRT COCUK0,6962685492,868739687
    94SULE ZEYBEK ILE GUN ARASIKANAL D0,6947800394,952631132
    95KANAL 7 HABER SAATIKANAL 70,6863130212,619030106
    96MAYSA VE BULUT (TKR)TRT COCUK0,6775256893,463773286
    97IRFAN DEGIRMENCI ILE GUNAYDINKANAL D0,6675691159,999118318
    98OYNAT BAKALIM (TKR)TV80,636990791,911770297
    99EN GUZEL BOLUM (TKR)STAR TV0,6205306324,153367728
    100BU TARZ BENIM (TKR)SHOW TV0,6166846413,264599
 
 
 





video