“Arka Sokaklar” Zirvede

“Arka Sokaklar” geçen haftaya göre tüm kişilerde iki rating daha fazla alarak birinci sırada yerini korurken , AB’de de ise bir rating daha fazla alarak üçüncü sıradan birinci sıraya yükseldi.

 

TNS’in ölçümlerine göre atv’nin dizisi “Huzur Sokağı” geçen haftaya göre tüm kişilerde bir basamak gerileyerek dördüncü olurken, AB’de de bir basamak gerileyerek ikinci oldu.
 
Star TV’de yayınlanan “Dila Hanım” ise tüm kişilerde geçen hafta olduğu gibi ikinci olurken, AB’de de bir basamak gerileyerek altıncı sırada yer aldı.
 
Geçen hafta FOX’ta ilk bölümüyle ekrana gelen “Karagül”, geçen haftaya göre iki kategoride de yükseldi ve tüm kişilerde dört basamak yükselerek altıncı , AB’de de bir basamak yükselerek yedinci sırada yer aldı.
 
Atv’nin bilgi yarışması “Kim Milyoner Olmak İster” her Cuma olduğu gibi dün de iyi bir performans sergiledi ve geçen haftaya göre AB’de bir basamak yükselerek beşinci olurken, tüm kişilerde de beşinci oldu.
 
Show TV’de geçen hafta başlayan “Benzemez Kimse Sana” yarışması ise iki kategoride de düşüş yaşadı ve AB’de iki basamak gerileyerek dördüncü, tüm kişilerde de iki basamak gerileyerek dokuzuncu oldu. 
 

Burak Özçivit Aslı Enver ve Murat Boz sorusuna ne cevap verdi?

Bu sezon final kararı alan Neslihan Atagül ile Burak Özçivit’in oynadığı ‘Kara Sevda’ oyuncuları Karaköy’de buluştu.

Kıvanç Tatlıtuğ'a elleri için dublör...

Kısa ve kalın olan parmaklarını beğenmeyen ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünde oynadığı 'Cesur ve Güzel' dizisinde el dublörü kullandığı iddia edildi.

Bensu Soral'dan şok "İçerde" itirafı!

3 Adam adlı programa konuk olan Bensu Soral İçerde dizisiyle ilgili itiraflarda bulundu.

Fi dizisinin fakir ama gururlu öğrencisi: Armağan Oğuz

Puhutv'de izlenme rekorları kıran Fi dizisinde salaş ve patavatsız konuşmalarıyla dikkat çeken, Göksel karakterine hayat veren Armağan Oğuz gerçek hayattaki yakışıklılığı ile bir hayli ilgi çekiyor.

Pascal Nouma'ya yeni dizide başrol

Fox TV ekranlarında başlayacak olan yeni dizi Şevkat Yerimdar'ın başrollerinde Beşiktaşlı eski futbolcu Pascal Nouma yer alacak.

SON EKLENEN VİDEOLAR

No:309 - 50. Bölüm Fragmanı
Yeni Gelin 12. Bölüm 2. Fragman
Cesur ve Güzel 28. Bölüm 2. Fragman
İsimsizler 10. Bölüm Fragmanı
Fazilet Hanım ve Kızları 10. Bölüm 2. Fragman
Vatanım Sensin 29. Bölüm 3. Fragman