ATV'de Hangi Gün Hangi Dizi Var?

atv yeni sezona 5 yeni dizi ile başlayacak. 'Son Yaz Balkanlar', 'Karadayı', 'Alev Alev', 'Huzur Sokağı' ve 'Benim İçin Üzülme' dizileri eylül ayında ilk bölümleri ile ekranlarda olacaklar. Pazar günün yayınlamaya başlayan 'Krem' ile yeni transfer olan "Kurtlar Vadisi" dizileri atv'nin yeni sezondaki en büyük kozlarından olacak.

 

 
Yeni dizilerin hangi günler yayınlanacağı ise izleyenlerin en merak ettiği konuların başında geliyor. atv'nin geçen sezondan devam eden dizileri cuma günleri saat 20.00'de yayınlanan "Hayat Devam Ediyor", salı akşamları 22.15'te yayınlanan "Uçurum" ve perşembe günleri yayınlanan "Alemin Kıralı"ydı. Bu üç diziden sadece "Alemin Kıralı" dizisinin yayın günü değişti ve "Yahşi Cazibe"den boşalan cumartesi gününe alındı. "Alemin Kıralı" dizisi yeni yayın döneminde cumartesi günleri atv ekranlarında olacak. Yayınlandığı günden beri perşembe günleri ekranlarda olan "Kurtlar Vadisi"nin de gün değiştirmesi düşünülmüyor.
 
Çarşamba Belli Değil
 
Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri yayınlanacak dizileri belli olan atv'nin geriye kalan 4 günde hangi dizileri yayınlayacağı ise merak ediliyor. "Muhteşem Yüzyıl" ve "Kuzey Güney" gibi yüksek izlenme oranlarına sahip iki dizinin yayınlandığı çarşamba akşamları için "Son Yaz Balkanlar" ve "Karadayı" gibi kanalın büyük önem verdiği iki dizi düşünülmüyor. 
 
atv'nin de daha az bütçeli bir dizisini bu gün yayınlanması planlanıyor. "Huzur Sokağı" dizisi çarşamba günü yayınlanması düşünülen dizilerden biri. Dizinin "Muhteşem Yüzyıl" ve "Kuzey Güney"in tekrar bölümlerinin yayınlandığı saat 20.00'de ekrana gelerek izleyiciler için iyi bir alternatif oluşturması düşünülüyor.
 
"Karadayı" için Pazartesi Düşünülüyor
 
Daha önce pazartesi günleri yayınlanan "Ezel" dizisi ile büyük başarı yakalayan Kenan İmirzalioğlu'nun oynadığı "Karadayı" dizisinin pazartesi günü yayınlanması planlanıyor. 
 
"Uçurum" Salı Devam Edecek
 
"Son Yaz Balkanlar" dizisinin de salı günü yayınlanması bekleniyor. Bu sezon çok kan kaybeden "Öyle Bir Geçer Zaman Ki" dizisinin tahtına aday olabilecek olan "Son Yaz Balkanlar" dizisinde Hazal Kaya, Tardu Flordun ve Tuğçe Kazaz başrollerde oynuyor. "Uçurum" dizisi salı günleri yayınlanmaya devam edecek.
 
Pazar Günleri "Krem"
Pazar günü ilk bölümü ile ekranlara gelen "Krem" dizisi SBT Analiz tarafından ölçülen reyting sonuçlarına göre günün en çok izlenen ikinci programı oldu. "Krem" dizisi bu başarısını devam ettirirse Pazar günü yayınlanmaya devam eder. 
 
YARIŞMA ENGELİ
 
"Kim Milyoner Olmak İster?"in pazar, pazartesi ve perşembe günleri yayınlanmasından dolayı o günlerde ikinci kuşak olarak adlandırılan 22-24.00 saatleri arasında dizi yayınlayamayacak olan atv, perşembe ve cuma günü art arda iki dizi yayınlaması bekleniyor. Bu dizilerden Bir tanesi "Alev Alev", diğeri de "Benim İçin Üzülme" olacak.
 

Burak Özçivit Aslı Enver ve Murat Boz sorusuna ne cevap verdi?

Bu sezon final kararı alan Neslihan Atagül ile Burak Özçivit’in oynadığı ‘Kara Sevda’ oyuncuları Karaköy’de buluştu.

Kıvanç Tatlıtuğ'a elleri için dublör...

Kısa ve kalın olan parmaklarını beğenmeyen ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünde oynadığı 'Cesur ve Güzel' dizisinde el dublörü kullandığı iddia edildi.

Bensu Soral'dan şok "İçerde" itirafı!

3 Adam adlı programa konuk olan Bensu Soral İçerde dizisiyle ilgili itiraflarda bulundu.

Fi dizisinin fakir ama gururlu öğrencisi: Armağan Oğuz

Puhutv'de izlenme rekorları kıran Fi dizisinde salaş ve patavatsız konuşmalarıyla dikkat çeken, Göksel karakterine hayat veren Armağan Oğuz gerçek hayattaki yakışıklılığı ile bir hayli ilgi çekiyor.

Pascal Nouma'ya yeni dizide başrol

Fox TV ekranlarında başlayacak olan yeni dizi Şevkat Yerimdar'ın başrollerinde Beşiktaşlı eski futbolcu Pascal Nouma yer alacak.

SON EKLENEN VİDEOLAR

No:309 - 50. Bölüm Fragmanı
Yeni Gelin 12. Bölüm 2. Fragman
Cesur ve Güzel 28. Bölüm 2. Fragman
İsimsizler 10. Bölüm Fragmanı
Fazilet Hanım ve Kızları 10. Bölüm 2. Fragman
Vatanım Sensin 29. Bölüm 3. Fragman