"İşler Güçler"de İşler Yolunda Değil

Star TV’de bir süredir tanıtımları dönen “İşler Güçler” dizisinde, oyuncuların ve set ekibinin aylardır dizinin yapımcı firması Limon Yapım’dan paralarını alamadıkları iddia edildi.

 

 

Star TV’de yakında başlayacak olan komedi dizisi “İşler Güçler”in çekimlerinin güçlükle sürdüğü ortaya çıktı. Milliyet televizyon ekinin haberine göre, Limon Yapım’ın imza attığı dizinin ekibinin maddi imkansızlıklar nedeniyle çok zor günler geçirdiği konuşuluyor. Ahmet Kural, Murat Cemcir ile Sadi Celil Cengiz’in rol aldığı dizide oyuncular ve set ekibi yapımcı Hayri Aslan’dan aylardır paralarını alamamaktan dert yanıyor. Yapımcı Aslan’ın geçtiğimiz aylarda Müjde Ar ile başladığı komedi dizisi “Bir Bu Eksikti”nin çekimlerinde yaşanan sorunlar yüzünden iptal edilince büyük maddi zarara girdiği gündeme gelmişti. 

Gupse Özay'a takipçisinden çirkin mesaj

Ünlü oyuncu Gupse Özay, kaybolan kedisi için çirkin yorum yazan takipçisine ayarı verdi.

Kardeşim Benim 2 filmine Aslı Enver şoku!

Burak Özçivit, Murat Boz ile Kardeşim Benim filminin devamını çekeceklerini ancak kadroda bazı değişiklikler olacağını söyledi.

Dizi bitti aşk bitti

Son olarak Nurgül Yeşilçay'ın doğum gününde kameraların el ele görüntülediği Caner Cindoruk ile Farah Zeynep Abdullah çiftinin Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin setinde başlayan aşkları bitti.

Burak Özçivit Aslı Enver ve Murat Boz sorusuna ne cevap verdi?

Bu sezon final kararı alan Neslihan Atagül ile Burak Özçivit’in oynadığı ‘Kara Sevda’ oyuncuları Karaköy’de buluştu.

Kıvanç Tatlıtuğ'a elleri için dublör...

Kısa ve kalın olan parmaklarını beğenmeyen ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünde oynadığı 'Cesur ve Güzel' dizisinde el dublörü kullandığı iddia edildi.

SON EKLENEN VİDEOLAR

İçerde 36. Bölüm Fragmanı
Savaşçı 7. Bölüm Fragmanı
Yeni Gelin 12. Bölüm 3. Fragman
Söz 9. Bölüm Fragmanı
Çoban Yıldızı 13. Bölüm 2. Fragman
Kırgın Çiçekler 86. Bölüm Fragmanı