Gani Müjde’den İki Dizi Birden

Milliyet Cadde yazarı Ali Eyüboğlu, ünlü yapımcı ve senarist Gani Müjde’nin iki komedi dizisi hazırlığında olduğunu yazdı.

 

 
“…Antalya’da karşılaştığım Gani Müjde’ye televizyon için yeni projesi olup olmadığını sordum.
Ünlü senarist “Var” dedi ve  ekledi:
“Biri atv, diğeri Fox olmak üzere iki dizi hazırlığındayız. İkisi de komedi. Atv’ye çekeceğimiz dizi yazın başlayacak, ama yaz dizisi olmayacak, kışın da devam edecek. Biz planlamamızı böyle yapıyoruz, ama sonuçta ömrüne karar verecek olan seyirci.
‘Babam Sınıfta Kaldı’ olacak dizinin adı. Öğrenciyken üniversiteden atılmış bir babayla üniversite öğrencisi kızı arasında geçecek bir komedi. ‘Baba’yı Cem Davran, ‘kızı’nı Ezgi Asaroğlu oynayacak. Hikaye şöyle:
Baba, YÖK öğrencilere af çıkarınca, yıllar önce atıldığı üniversiteye döner. Baba-kız artık aynı üniversitedir. Bu nedenle baba-kız arasında acayip komik olaylar yaşanmaya başlar.”
Gani Müjde ve ekibinin Fox için yazmaya başladığı diziyse absürt bir dönem komedisi.
Yeni yayın döneminde ekrana gelecek ‘The Harem’, ‘Muhteşem Yüzyıl’ı ti’ye alacak bir dizi olacak.
Nasıl mı?
İşte Gani Müjde’nin diziye dair söyledikleri: “Bir Mezopotamya öyküsü aslında ‘The Harem’. Basurlular döneminde geçiyor hikaye.
Kahpe Bizans tadında absürt bir komedi dizisi olacak. Dizideki ‘Valide Sultan’ın yüzünü göremeyecek izleyiciler. Yüzü mozaiklenecek. Çünkü ‘Padişah’ öyle emretti. ‘Padişah’, çirkin diye haremdeki herkesten bu yöntemle gizliyor yüzünü. Çok gırgır bir dizi olacak.”

Gupse Özay'a takipçisinden çirkin mesaj

Ünlü oyuncu Gupse Özay, kaybolan kedisi için çirkin yorum yazan takipçisine ayarı verdi.

Kardeşim Benim 2 filmine Aslı Enver şoku!

Burak Özçivit, Murat Boz ile Kardeşim Benim filminin devamını çekeceklerini ancak kadroda bazı değişiklikler olacağını söyledi.

Dizi bitti aşk bitti

Son olarak Nurgül Yeşilçay'ın doğum gününde kameraların el ele görüntülediği Caner Cindoruk ile Farah Zeynep Abdullah çiftinin Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin setinde başlayan aşkları bitti.

Burak Özçivit Aslı Enver ve Murat Boz sorusuna ne cevap verdi?

Bu sezon final kararı alan Neslihan Atagül ile Burak Özçivit’in oynadığı ‘Kara Sevda’ oyuncuları Karaköy’de buluştu.

Kıvanç Tatlıtuğ'a elleri için dublör...

Kısa ve kalın olan parmaklarını beğenmeyen ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünde oynadığı 'Cesur ve Güzel' dizisinde el dublörü kullandığı iddia edildi.

SON EKLENEN VİDEOLAR

İçerde 36. Bölüm Fragmanı
Savaşçı 7. Bölüm Fragmanı
Yeni Gelin 12. Bölüm 3. Fragman
Söz 9. Bölüm Fragmanı
Çoban Yıldızı 13. Bölüm 2. Fragman
Kırgın Çiçekler 86. Bölüm Fragmanı