Yabancı Diziler Çok İzlenen Saatlerde

Milliyet Gazetesi yazarı Sina Koloğlu, Fox ve ATV'nin en çok izlenen saatlerinde yabancı dizilere yer verdiğini yazdı.

 

 

 

Milliyet Gazetesi yazarı Sina Koloğlu, Fox ve ATV gibi kanalların haber sonrası başlayan ve gece yarısı biten yerli dizi klasiğini “ Özel Tim” ve “Flash Forward” gibi yabancı dizilerle ile yeniden yapılandırdığını yazdı.

 

İşte Sina Koloğlu’nun yazısı;

 

YABANCI DİZİLER ÇOK İZLENEN SAATLERDE


Çok izlenen kanalların klasik bir ikilisi vardı; haber sonrası başlayan ve gece yarısı biten yerli diziler. Çok izlenen zaman diliminden sonraki diğer kuşağa yarışma ya da yabancı film konuyordu.


Şimdi yeni bir eğilim görülüyor; yabancı dizi. Mesela Fox bu konuda dikkat çekici bir hamle yaptı. ‘Terra Nova’yı cuma günü 20.45’e koydu. ATV, ‘Özel Tim’i salı günü 22.00’ye yani ikinci yerli dizi kuşağına aldı. Çarşamba 23.15’e de ‘Flash Forward’ı yerleştirdi. Bu kalıcı olur mu?


Bizim milletin sağı solu belli olmaz. Daha çok CNBC-E ve E2’nin yanı sıra platformlarda yer alan dizi kanallarında oynayan yabancı dizilerin, çok izlenen kanalların bünyesine akşam saatlerinde yeniden girmesi bakalım tutacak mı?

 

Burak Özçivit Aslı Enver ve Murat Boz sorusuna ne cevap verdi?

Bu sezon final kararı alan Neslihan Atagül ile Burak Özçivit’in oynadığı ‘Kara Sevda’ oyuncuları Karaköy’de buluştu.

Kıvanç Tatlıtuğ'a elleri için dublör...

Kısa ve kalın olan parmaklarını beğenmeyen ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünde oynadığı 'Cesur ve Güzel' dizisinde el dublörü kullandığı iddia edildi.

Bensu Soral'dan şok "İçerde" itirafı!

3 Adam adlı programa konuk olan Bensu Soral İçerde dizisiyle ilgili itiraflarda bulundu.

Fi dizisinin fakir ama gururlu öğrencisi: Armağan Oğuz

Puhutv'de izlenme rekorları kıran Fi dizisinde salaş ve patavatsız konuşmalarıyla dikkat çeken, Göksel karakterine hayat veren Armağan Oğuz gerçek hayattaki yakışıklılığı ile bir hayli ilgi çekiyor.

Pascal Nouma'ya yeni dizide başrol

Fox TV ekranlarında başlayacak olan yeni dizi Şevkat Yerimdar'ın başrollerinde Beşiktaşlı eski futbolcu Pascal Nouma yer alacak.

SON EKLENEN VİDEOLAR

No:309 - 50. Bölüm Fragmanı
Yeni Gelin 12. Bölüm 2. Fragman
Cesur ve Güzel 28. Bölüm 2. Fragman
İsimsizler 10. Bölüm Fragmanı
Fazilet Hanım ve Kızları 10. Bölüm 2. Fragman
Vatanım Sensin 29. Bölüm 3. Fragman