“Arka Sokaklar” Zirvede
“Arka Sokaklar” geçen haftaya göre tüm kişilerde iki rating daha fazla alarak birinci sırada yerini korurken , AB’de de ise bir rating daha fazla alarak üçüncü sıradan birinci sıraya yükseldi.

 

TNS’in ölçümlerine göre atv’nin dizisi “Huzur Sokağı” geçen haftaya göre tüm kişilerde bir basamak gerileyerek dördüncü olurken, AB’de de bir basamak gerileyerek ikinci oldu.
 
Star TV’de yayınlanan “Dila Hanım” ise tüm kişilerde geçen hafta olduğu gibi ikinci olurken, AB’de de bir basamak gerileyerek altıncı sırada yer aldı.
 
Geçen hafta FOX’ta ilk bölümüyle ekrana gelen “Karagül”, geçen haftaya göre iki kategoride de yükseldi ve tüm kişilerde dört basamak yükselerek altıncı , AB’de de bir basamak yükselerek yedinci sırada yer aldı.
 
Atv’nin bilgi yarışması “Kim Milyoner Olmak İster” her Cuma olduğu gibi dün de iyi bir performans sergiledi ve geçen haftaya göre AB’de bir basamak yükselerek beşinci olurken, tüm kişilerde de beşinci oldu.
 
Show TV’de geçen hafta başlayan “Benzemez Kimse Sana” yarışması ise iki kategoride de düşüş yaşadı ve AB’de iki basamak gerileyerek dördüncü, tüm kişilerde de iki basamak gerileyerek dokuzuncu oldu. 
 

Etiketler
arka sokaklar
06.04.2013 Cumartesi - 11:14