Hangi Dizi Hangi Güne Alındı?
Yeni sezonun başlamasının üstünden neredeyse bir ay geçti ve kanallar en çok izlenen kanal olabilmek için birbiri ardına hamleler yapmaya başladı.

 

 
Bu sezon başlayan diziler arasında ilk fireyi Star TV’nin dizisi “Babalar ve Evlatlar” verdi. İlk olarak dizifilm.com’da biteceğini duyurduğumuz dizi, iki bölüm sonra final yapacak. Bu sezonun ikinci erken final haberi de Show TV’nin dizisi “Eve Düşen Yıldırım”dan geldi. “Eve Düşen Yıldırım” da 15 Ekim’de son bölümünü yayınlayarak, izleyicisine veda edecek.
"Ustura Kemal" Pazara Geçti
Bu arada kanallar rekabete ayak uydurabilmek için prototiplerinde de bir takım değişikliklere gittiler. Bu sabah, salı akşamları 4 buçuk 5 puan civarında rating alan “Ustura Kemal” dizisinin Pazar akşamına alınacağı haberi geldi. Show TV’de pazar akşamları yayınlanan “En Büyük Show”un ise salıya geçtiğini öğrendik.
"Umutsuz Ev Kadınları" Salı Akşamına...
Kanal D’nin iki sezon boyunca pazar akşamları yayınladığı “Umutsuz Ev Kadınları” da günü değişen yapımlar arasında. Sevilen dizi 9 Ekim Salı gününden itibaren, “Öyle Bir Geçer Zaman ki”nin ardından yayınlanacak.
"Hayatımın Rolü"nün Yeni günü Perşembe
Star TV’de yaz aylarında başlayan Haluk Bilginer’li “Hayatımın Rolü” dizisinin de günü değişti. Pazartesi akşamları yayınlanan dizi, bu haftadan itibaren Perşembe günleri yayınlanacak. Star TV’nin Perşembe prime time birinci kuşakta yayınladığı “Ağır Roman” ise prime time ikinci kuşağa kaydırıldı.
Haftaya İki Yeni Dizi Birden Başlıyor
Ayrıca önümüzdeki hafta iki iddialı yapım birden başlayacak. Bunlardan ilki, MEDYAPIM imzalı “Merhaba Hayat”... Vahide Gördüm’ün rol aldığı “hastane” dizisi FOX’ta Salı akşamları saat 20.00’de yayınlanacak.
Haftaya ilk kez izleyiciyle buluşacak diğer dizisiyse Ay Yapım’ın projesi olan “Karadayı”. Kenan İmirzalıoğlu’nun rol alacağı dizi, Pazartesi akşamı saat 20.00’de atv’de başlayacak. 
 

>

 


Etiketler
diziler
03.10.2012 Çarşamba - 15:36