Başrollerini ünlü oyuncular Sarp Levendoğlu ve Pelin Akil’in paylaştığı dizi; Birbirlerinden farklı iki insanın, zorunlu iş arkadaşı olmalarıyla başlayan ayakta kalma mücadelelerini ve tabii ki nihayetinde birbirlerine aşık olmalarını, komedi ve aksiyonla harmanlayarak ekrana getirecek. Demir (Sarp Levendoğlu), kendine çok güvenli, zeki ve eğlenceli bir zengin çocuğudur. Bununla birlikte özellikle kadınlarla sağlıklı ilişkiler kuramayan, onları anlamaya çalışmayan, sorumluluk nedir pek bilmeyen, gününü gün etmeye çalışan karakterdir. Hukuk fakültesini babasının zoruyla bitirmiştir. Doğayla iç içe bir hayat sürmekte, seyahatler yapıp doğa belgeselleri çekmektedir. Nil (Pelin Akil) ise, adaletin ve gerçeklerin peşinden koşan, idealist bir avukattır. Bununla birlikte kendine güven sorunları vardır ve kadın olarak kendini pek beğenmez. Kötü talih, bu iki zıt karakterin yollarını birleştirir ve her şey de bu anda başlar.

Ne Münasebet Oyuncu Kadrosu


Sarp Levendoğlu (Demir), Pelin Akil (Nil), İnan Ulaş Torun (Necmi), Bengi İdil Uras (Çisil), Cihat Tamer (Hakkı), Ayşe Kökçü (Muazzez), Hakan Altıner (Salim), Ayşen Sezerel (Figen), Mert Yavuzcan (Berkant), Pınar Şenol (Fadime), Gizem Güven (Ayça), Bahar Akça (Ahu)

Senaryo : Hakan Haksun, Barış Başar ve Fatih Enes Ömeroğlu Yönetmen : Çağrı Bayrak Yapımcı : ARC Film/ Fatih Enes Ömeroğlu


Tum Galeriler

GALERİ VE ÖZETLER


Ne Münasebet İlk Görüntüler
Show TV’nin başrollerini Sarp Levendoğlu ve Pelin Akil’in paylaştıkları, önümüzdeki haftalarda ekrana gelecek yeni ve iddialı dizisi “Ne Münasebet”in çekimleri devam ediyor. Birbirine tamamen zıt iki karakterin tatlı-sert çatışmalarını komik bir dille anlatan “Ne Münasebet”in birbirinden renkli ilk set kareleri, izleyicileri kahkaha ve eğlence dolu bir dizinin beklediğinin de sinyallerini veriyor. Eğlenceli hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla yaz sezonunun gözde yapımlarından olmaya aday “Ne Münasebet”in set aralarında da eğlence hız kesmiyor. Öyle ki, Sarp Levendoğlu ile İnan Ulaş Torun’un çekimler arasında oyun oynamaları dikkatlerden kaçmıyor. Sette oyuncular arasındaki bu uyum ve eğlence de, diziye kahkaha olarak geri dönüyor. “Ne Münasebet” birbirlerine tutunarak ayakta kalmaya çalışan, aynı zamanda birbirileriyle tartışmaktan da geri kalmayan iki zıt karakterin biraraya geliş hikâyesini anlatıyor. Dizide olaylar, maceraperest ve bir o kadar da sorumsuz olan Demir (Sarp Levendoğlu) ile kendini işine adayan idealist ve biraz da “erkek Fatma” halleriyle dikkat çeken Nil’in (Pelin Akil) zorunlu iş arkadaşı olmalarıyla başlıyor. Farklılıklarıyla ortak başarılara ulaşmaya çalışan ve bunun için oldukça mücadele veren ikili için, nihayetinde romantik yakınlaşma da kaçınılmaz oluyor. Oyuncu kadrosunda Sarp Levendoğlu ve Pelin Akil’in yanı sıra, İnan Ulaş Torun, Bengi İdil Uras, Cihat Tamer, Ayşe Kökçü, Hakan Altıner, Ayşen Sezerel, Mert Yavuzcan, Pınar Şenol, Gizem Güven ve Bahar Akça’nın yer aldığı dizinin yapımını ARC Film, yapımcılığını ise Fatih Enes Ömeroğlu üstleniyor. Yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın yaptığı, senaryosunu da Hakan Haksun, Barış Başar ve Fatih Enes Ömeroğlu yazdığı “Ne Münasebet” yakında Show TV’de.